Jaroslav Halíř
Narodil se 30. června 1975 v Děčíně. Na trubku začal hrát v osmi letech pod vedením svého otce. Po dokončení základní umělecké školy zvítězil Jaroslav Halíř ve finále soutěže základních uměleckých škol České a Slovenské republiky. O rok později začal studovat ve třídě profesora Jiřího Jaroňka na Pražské konzervatoři. V roce 1992 získal 1. cenu na mezinárodní soutěži Concertino Praga a jako vítěz hrál Hummelův koncert E Dur ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Krátce poté je Jaroslav Halíř pozván k účasti na trumpetovém semináři Evropské hudební Akademie v Bonnu pod vedením prof. Edwarda H. Tarra. V tomto roce začínají jeho sólová vystoupení.
1993 – účast na 42. mezinárodní hudební soutěži ARD ’93
– cena v soutěži konzervatoří České republiky
1995 – první sólová CD nahrávka – skladby T. Albinoni, J. N. Hummel, J. Francaix, H. Tomasi
– J. Halíř se stává členem České filharmonie
1996 – účast na celosvětovém trumpetovém semináři v Lake Placid, U.S.A. (T. Stevens, J. Wallace, J. Thompson, E. Carroll)
– student HAMU v Praze ve třídě prof. Václava Junka
1997 – finále mezinárodní hudební soutěže Pražské Jaro ’97, čestné uznání
1998 – semifinále mezinárodní hudební soutěže Maurice André, Paříž
1999 – 3. cena na mezinárodní soutěži žesťových nástrojů v Gdaňsku, Polsko
1999 – 2. cena na mezinárodní hudební soutěži v Lieksa, Finsko
V letech 1998 – 2020 působil jako sólotrumpetista České Filharmonie kde obsáhl symfonický repertoár a také se uvedl jako sólista se skladbami A. Joliveta, J. Matěje. S Českou filharmonií se podílel také na mnoha CD nahrávkách symfonické hudby především pro japonskou společnost Octavia Records Inc. Mezi ně patří díla G. Mahlera, R. Strausse, A. Brucknera, P. I. Čajkovského, A. Dvořáka a další. Pro výše jmenovanou společnost nahrál také v roce 2003 sólové CD s repertoárem česko-francouzské hudby 20. stol. pro trubku a varhany.
Nadále působí v České filharmonii jako člen skupiny trubek.
Všestrannost Jaroslava Halíře se projevuje na jeho orchestrálních aktivitách, sólových vystoupeních na mnoha koncertních pódiích v České republice i v zahraničí. Je také jedním z nejžádanějších studiových hráčů, vystupuje s četnými komorními soubory a je členem Czech Philharmonic Jazz Band.

Tomáš Trnka
Narodil se v Praze do rodiny muzikantů a v deseti letech se začal učit u svého otce, Josefa Trnky, hře na trombón. U něj vystudoval Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením, po maturitě pokračoval ve studiu trombonu u prof. Roberta Kozánka na brněnské JAMU a následně u prof. Olivera Sieferta na HfMDK ve Frankfurtu nad Mohanem.
Jako aktivní účastník mnoha kurzů a workshopů čerpal inspiraci od světových pedagogů a interpretů (Jaroslav Kummer, Jiří Sušický, Jiří Novotný, Joseph Alessi, Branimir Slokar, David Glidden, Peter Gane, Leonhard Paul, Fabrice Milischer).
Během svého studia se účastnil také několika mezinárodních soutěží, jeho posledním úspěchem byla první cena na soutěži Yamaha Europe Music Foundation 2015 v německém Freiburgu.
Již při studiu sbíral důležité zkušenosti v předních orchestrech v Čechách (Česká filharmonie, PKF) i ve světě (EUYO, Stuttgarter Philharmoniker, Staatstheater Mainz, Danish Radio Symphony Orchestra, Pärnu Festival Orchetra, Sinfonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Radio Symphony Orchester Frankfurt, Staatskapelle Dresden), které ho dovedly až k nynějěímu angažmá v Gewandhausorchester zu Leipzig, kde zastává od roku 2015 pozici 1. solotrombonisty.
Tomáš Trnka se však nevěnuje jen orchestrální hře. Jako sólista se představil provedením Concertina od E. Larsona v Rudolfinu v Praze a Concerta Nino Roty s orchestrem HfMDK v Alte Oper ve Frankfurtu. Velmi činnorodý je v oblasti komorní hudby. Je členem Leipziger Brassensemble a zakládajícím členem trombonového kvartetu Erlopeas. Jako výpomoc je často zván předními žesťovými soubory jako HR-Brassensemble nebo Brass Band Frankfurt.

Robert Kozánek
Vystudoval konzervatoř v Kroměříži a pražskou HAMU. Během studia se stal laureátem řady významných mezinárodních soutěží.
Patří mezi vyhledávané hráče nejen jako sólista, ale také jako interpret komorní hudby a v neposlední řadě také jako jazzman a interpret lidové hudby.
Od roku 2002 je solotrombonistou České filharmonie. Věnuje se také pedagogické činnosti a v roce 2003 se stal odborným asistentem na JAMU v Brně, kde v roce 2011 habilitoval a získal titul docent.

Jiří Šedivý
Hudební vzdělání získal na Konzervatoři v Praze u prof. J. Svejkovského a později na hudební fakultě AMU u Prof. V. Junka a M. Kejmara.
V roce 1972 získal titul laureáta na mezinárodní soutěži Concertino Praga v oboru komorní hra.
Ještě za dob studií se stal členem Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK a od roku 1982 až doposud působí jako člen České filharmonie. Sólově vystupoval nejčastěji se svým bratrem trumpetistou Zdeňkem Šedivým. Natočili spolu řadu nahrávek pro gramofonové společnosti, Českou televizi i Český rozhlas.
Od roku 2002 působí jako pedagog na Pražské konzervatoři.
